Нови медали за Клуб по спортни танци “Тандем”

WP_20150906_23_16_24_ProТанцовите двойки от клуб по спортни танци ” Тандем” спечелиха нови медали и титли на 30 – ия юбилеен международен турнир по спортни танци “Бургас Къп”, който се проведе в зала “Младост” на 5 – 6 септември. В категория юноши старша възраст Мирослав Бонев и Емили Джелебова спечелиха първо място, второто място остана за силната танцовата двойка от Италия. В надпреварата взеха участие повече от 200 двойки от почти цяла Европа. На открития републикански турнир дебют направи новият тандем на клуба – Иван Петков и Джесика Гюмишева, които в категория младежи спечелиха бронзовите медали!

WP_20150906_23_37_52_ProКлуб по спортни танци ” Тандем ” набира нови членове на възраст от 5 до 55 години за новия сезон 2015 – 2016 година в Младежки дом – Ямбол, Военен клуб – Ямбол, НУ ” Св. Св. Кирил и Методий” и Детска градина “Червената шапчица”.