Четири медала за “Тандем” от държавното първенство в Албена

11403500_10206974926922520_1745657805101290885_nКлуб по спортни танци “Тандем” спечели нови титли и медали в Държавното първенство на България по спортни танци, което се проведе в курортен комплекс  “Албена” от 2 до 5 юли 2015 г.,

Старши треньорите на клуб  по спортни танци ”Тандем” Георги Найденов и Олга Седова завоюваха две шампионски титли за 2015 г. в категория професионалисти латино – американски танци и професионалисти шоу танци.

Жоро и Оля взеха своите титли, след като изиграха своето танцово шоу матрицата в категория свободен стил, както и отворената програма в латино – американските танци.

В категория юноши старша възраст невероятен успех постигна новата танцова двойка на “Тандем” – Атанас Атанасов и Мартина Георгиева, които се класираха на полуфинал .

Фаворитите за спечелване на шампионска титла в категория юноши старша възраст Мирослав Бонев и Емилия Джелебова останаха с вице шампионска титла. Радостен факт беше, че световната шампионка Биаянка Шрайбар от Германия ги оценяваше единодушно на първо място.

11695864_10206974929122575_321903705681655436_nДебют в категория до 21 години направиха Иван Петков и Даниела Ничева, които се класираха на полуфинал и малко не им достигна да се класират на финала.

Георги Георгиев и Александрина Иванова в категория сеньори завоюваха бронзови медали на Държавното първенство в Албена 2015. В историята на клуб “Тандем”, това е най – успешното представяне на Държавно първенство.

На клуб по спортни танци “Тандем” предстои организация на международни лагери по спортни танци в Свети Влас от 1 август до 8 август, както и от 24 август до 30 август в Златни пясъци.

Танцовите двойки ще се готвят за открития шампионат на Германия в град Щутгарт в средата на август!