ФК „Елхово” загуби у дома от слабак

ФК Елхово (1)Футболистите на Елхово паднаха от гостуващия им в събота „Арда” с 1:2 в мач от  15 кръг на Югоизточната „В” група. Гостите от Кърджали откриха рано резултата – още в десетата минута, а домакините изпуснаха дузпа, дадена от съдията Ахмед Ахмед в 25 минута. Пропуска от бялата точка направи Димитър Баев. Пет минути преди края на първото полувреме „Арда” съвсем усложни задачата на „Елхово” –  0:2.

Домакинският натиск през цялата втора част от мача донесе само едно попадение на елховския тим – точен бе Димитър Баев в 55 минута, който частично се реваншира за пропуснатата дузпа.

В крайна сметка нова загуба на елховци, този път с 1:2 пред своя публика, и слизане чак на 16 място в класирането с 13 точки. С неочаквания си успех, „Арда” излезе от дъното и сега е на 15 място с 14 точки.

Снимка: Елхово нюз