Регистрираните досега листи за общински съветници в Ямбол

Кандидати за общински съветници от ГЕРБ, регистрирани на 19.09

  1. Юлиян Михайлов Папашимов;
  2. Георги Иванов Славов;
  3. Илиана Василева Бицова;
  4. Данаил Георгиев Ибришимов;
  5. Николай Костов Костадинов;
  6. Иван Йорданов Йорданов;
  7. Мария Георгиева Янева;
  8. Галин Славчев Костов;
  9. Татяна Петкова Петкова;
  10. Явор  Златков Брънков;
  11. Милчо Начев Начев;
  12. Румяна Филипова Тропчева;
  13. Волен Дичков Дичев;
  14. Стефан Огнянов Бакърджиев;
  15. Петя Иванова Панайотова;
  16. Петко Колев Йорданов;
  17. Денка Колева Петрова- Костова;
  18. Захари Николов Захариев;
  19. Теодора Димитрова Сулева;
  20. Димитрина Стойчева Стойчева- Славова;
  21.  Емилия Христова Кремъкова;
  22. Дичо Иванов Тодоров;
  23. Георги Тодоров Славов;
  24. Емилия Георгиева Марчева;
  25. Красимир Стоянов Стоилов;
  26. Георги Иванов Данков;
  27. Илчо Димитров Абрашев;
  28. Ананий Георгиев Младенов;
  29. Иван Стоянов Иванов;
  30. Николай Петков Георгиев;
  31. Милена Георгиева Янъкова;
  32. Ефтим Божидаров Важаров;
  33.  Николай Величков Петков;
  34. Светлана Николова Златева;
  35. Диляна Кръстева Ставрева
  36. Георги Славов Русев;
  37. Донка Господинова Илиева.

Кандидати за общински съветници от Политическо двежине „Евророма”, регистрирани на 19.09

  1. ИЛИЯ ТОДОРОВ ИВАНОВ
  2. МАРИН ЙОРДАНОВ МАРИНОВ
  3. АСЕН СЪБЕВ АНГЕЛОВ
  4. АТАНАС ВАСИЛЕВ ДИМИТРОВ
  5. ИВАН ВЕНКОВ МАРЧЕВ
  6. ВЕЛИКО ДИМИТРОВ ВЕЛИКОВ
  7. ГЕОРГИ АСЕНОВ СТЕФАНОВ
  8. МИЛЕН ЙОРДАНОВ ИВАНОВ
  9. ЙОРДАН АНГЕЛОВ ЙОРДАНОВ
  10. СТОЯН ВЕЛИКОВ ДИМИТРОВ
  11. ЙОРДАН СТЕФАНОВ ТОДОРОВ
  12. АСЕН КИРИЛОВ АНГЕЛОВ
  13. МИХАИЛ АНГЕЛОВ АНГЕЛОВ.
  14. ГЕОРГИ МИШЕВ КОСТОВ
  15. СИМЕОН ВАСИЛЕВ ЙОРДАНОВ
  16. ИЛИЯН ПАНАЙТОВ ЧЕРКЕЗОВ
  17. ГЕОРГИ ВАСИЛЕВ ГЕОРГИЕВ
  18. СТОЯН КИРИЛОВ ИЛИЕВ
  19. МИХАИЛ АТАНАСОВ МИХАЙЛОВ
  20. ИЛИЯ МЕТОДИЕВ  ГЕНЧЕВ
  21. ЦЕНКО ЕНЧЕВ ТОДОРОВ
  22. АСЕН СИМЕОНОВ МАРИНОВ
  23. АСЕН СЛАВОВ ИВАНОВ
  24. АСЕН ДИМИТРОВ  СТОИЛОВ
  25. ЕМИЛ ДОНКОВ ТОДОРОВ
  26. ВАСИЛ ДЕМИРЕВ ЙОРДАНОВ
  27. РАДКО ИВАНОВ ЙОДАНОВ
  28. СИМЕОН ГОРАНОВ ИВАНОВ
  29. ВАСИЛ ГЕОРГИЕВ ИВАНОВ
  30. МИТКО АНГЕЛОВ ИВАНОВ
  31. ДИНКО МИШЕВ ХРИСТОВ
  32. ТОДОР СТЕФАНОВ СИМЕОНОВ
  33. ВАСИЛ ГЕНЧЕВ ГЕНЧЕВ
  34. ПЕНЬО МИТКОВ ПЕТРОВ
  35. ИВАН НИКОЛАЕВ  АНАСТАСОВ
  36. РАДКО МИТКОВ СТЕФАНОВ
  37. АНДОН ДИМОВ ЙОРДАНОВ

Кандидати за общински съветници от Партия на зелените, регистрирани на 19.09.

1. ВЕНЕЛИН ЗДРАВКОВ КРЪСТЕВ

2. НИКОЛАЙ ПЕТКОВ БОЧУКОВ

3. СОФИЯ ЖЕЛЯЗКОВА КРЪСТЕВА

Кандидати за общински съветници от партия АБВ – Алтернатива за българско възраждане, регистрирани на 19.09

1.ДРАГОМИР ИВАНОВ ДИМИТРОВ

2.ХРИСТО СТОЯНОВ ХРИСТОВ

3.ИВАНКА ГЕОРГИЕВА ИВАНОВА

4.ЙОРДАН МИЛКОВ МИЛКОВ

5.СТОЯН НИКОВ СТОЯНОВ

6.ДОНКА НЕДЕЛЧЕВА МАРКОВА

7.ВАСИЛ ЯНЕВ ВАСИЛЕВ

8.ДАРИНА СТОЯНОВА МИНЧЕВА

9.ТАНЯ ВАЛЕНТИНОВА СТЕФАНОВА

10.ПРЕСЛАВА САВОВА МИРОНСКА-МИЛЕНКОВА

11.ДИАН ЯНЕВ ИВАНОВ

12.НЕДКО ДОНЧЕВ СТОЕВ

13.МАРИЕЛА ГЕОРГИЕВА БЛАЖЕВА-НОВАЧЕВА

14.БИЛЯНА ЙОРДАНОВА ГОСПОДИНОВА

15.АТАНАС   ХРИСТОВ ХРИСТОВ

16.АЛЕКСЕЙ ВАСИЛЕВ ПЕТРОВ

17.ЕЛИЦА КОСТОВА ГЛАВЧЕВА

18.РАДОСТИН БОЖАНОВ ПЕЕВ

19.НИКОЛАЙ ИВАНОВ КОЛЕВ

20.МАРИЯН АТАНАСОВ  НИКОЛОВ

21.ВАЛЕНТИН МИТКОВ СИМЕОНОВ

22.ТАТЯНА ПЕТРОВА ПАНАЙОТОВА

23.ЕЛИЦА ДИМИТРОВА ХАДЖИКОЛЕВА

24.АННА ЦВЕТАНОВА СИРАКОВА

25.СТАНИСЛАВА НИКОЛОВА ЖЕЛЕВА

26.КРАСИМИР ТЕНЕВ ВЪЛКОВ

27.ЖАН ЯНКОВ НОВАКОВ

28.ТОДОР КОЛЕВ КАЛЧЕВ

29.ДИМАНА РАДОСТИНОВА ТОДОРОВА

30.СТОИМЕН ЛЮБЕНОВ ИЛИЕВ

31.КРАСИМИР ИЛИЕВ СИМЕОНОВ

32.РАНГЕЛ АНГЕЛОВ МИЛЕНКОВ

33.ДИЯН НИКОЛАЕВ КОЛЕВ

34.ГАЛИНА ТАНЕВА АЛЕКСАНДРОВА

35.ГЕОРГИ ДИМИТРОВ ГЕОРГИЕВ

36.ПЕТКО СТАНЧЕВ ТОДОРОВ

37.ДИМО АЛЕКСАНДРОВ ТОДОРОВ

Кандидати за общински съветници от Движение 21, регистрирани на 16.09

1.БОРЯНА БОРИСОВА ЧОРБАДЖИЙСКА – РУСЕВА
2. СТЕФКА ГАНЕВА ВЪЖАРОВА
3. АСЯ ПЕТРОВА НИКОЛОВА
4. АПОСТОЛ МАРИНОВ ГЕОРГИЕВ
5. ДИМИТЪР ВЕСЕЛИНОВ ПЧЕЛАРОВ
6. ЖАНЕТА ГОСПОДИНОВА ГОСПОДИНОВА
7. ЖИВКА ГОСПОДИНОВА ГОСПОДИНОВА
8. ДИМИТЪР ВАСИЛЕВ БРЪНКОВ
9.МИТКО ИВАНОВ ДИМИТРОВ
10. ГЕРГАНА ГЕОРГИЕВА ГЕОРГИЕВА
11. ТАНЯ ИВАНОВА МАЛИНСКА
12. ХРИСТО ИВАНОВ ИВАНОВ
13. ГАЛИНА ИВАНОВА СЛАВИЛОВА
14. ТАТЯНА ДИМИТРОВА ЙОВЧЕВА
15.ДИНКО МИТКОВ МИХАЙЛОВ
16. ЙОРДАНКА ИВАНОВА ГЕОРГИЕВА
17. ДОНКА НИКОЛОВА АНГЕЛОВА
18. НЕЛИ ЯНЕВА АТАНАСОВА
19. ДОЙЧИН ГОСПОДИНОВ ДОЙЧЕВ
20. ПЕЙЧО ИВАНОВ ИВАНОВ

Кандидати за общински съветници от БСП, регистрирани на 15.09.

1.РУМЕН ДАНЧЕВ БАНКОВ
2.КАТЯ АТАНАСОВА ГЕОРГИЕВА
3.МАРИЕТА СТЕФАНОВА СИВКОВА
4. НИКОЛАЙ ДИМИТРОВ ПЕНЕВ
5.КАЛОЯН МАРЕВ КАЛИМАНОВ
6.РАЙНО ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВ
7.КАПКА ГЕОРГИЕВА ЙОРГОВА
8.РУСИН ДИМИТРОВ РЕБРОВ
9.ПЕНКА ГЕОРГИЕВА ИЛИЕВА
10.ТЕНКО КЪНЧЕВ ТЕНЕВ
11.АНТОАНЕТА СЛАВЧЕВА АНТОНОВА-МАРИНОВА
12.СВЕТОСЛАВ СТОЙЧЕВ СТОЕВ
13.БОЖИДАРА КОНСТАНТИНОВА БОЖИЛОВА
14.КРАСИМИР ЙОРДАНОВ ЙОРДАНОВ
15.ТОДОР ВАСИЛЕВ ЧИПОВСКИ
16.СТАНКА ИВАНОВА МИЛАНОВА
17.ПЕТЯ БОЖИДАРОВА ПЕНЕВА
18.НЕДЕЛЧО ИВАНОВ ПАРАПАНОВ
19.ВАНЬО КИРИЛОВ КИРИЛОВ
20.АНГЕЛ НИКОЛAEВ НИКОЛОВ
21.ЛЮБЕН НИКОЛОВ СЯРОВ
22.ГАЛИН ГЕОРГИЕВ ХАНДЖИЕВ
23.НИКОЛИНА ПЕТРОВА ГЕНЧЕВА
24.ПЕТЯ МИНЧЕВА МИНЧЕВА-НАКОВА
25.МАРИЯНА СТЕФАНОВА ТОДОРИНСКА
26.ЖЕНЯ ЛИЧЕВА ДИНЕВА
27.ЧАНКО НИКОЛАЕВ ЧАНКОВ
28.ДОЙЧО ГЕОРГИЕВ СТОЯНОВ
29.НИКОЛАЙ НЕДЕЛЧЕВ НЕДЕЛЧЕВ
30.СТЕФАН ГЕОРГИЕВ СТОЯНОВ
31.ГЕОРГИ МИХАЛЕВ ВАСИЛЕВ
32.ГЕРГАНА СТОЯНОВА СТЕФАНОВА
33.СИМЕОН СТОЕВ СИМЕОНОВ
34.РАДОСТ ДИМОВА ПЕХЛИВАНОВА

Б. р. Листите са  по поредност на тяхната регистрация в Общинската избирателна комисия.

About the Author :

Leave a reply