Програма на Анимационна Кукерландия

Animacionna KukerlandiaФИЛМОВА ПРОГРАМА

АНИМАЦИОННА КУКЕРЛАНДИЯ

28 февруари – 2 март

28 ФЕВРУАРИ ( четвъртък ) 15:00 – 17:00 ч., Културно информационен център „Безистен“

  1. The dragon  – „Драконът“ ( Босна и Херцеговина – 2018 г. )
  2. The sibyl’s brawl selection – „Как се скараха орисниците“ ( България )
  3. Lost in time – „Изгубени във времето“ ( Франция )
  4. Pionneers – „Пионери“ ( Франция )
  5. Temptation – „Изкушение“ ( Франция )
  6. The artist and the kid – „Художникът и детето“ ( Индия )

28 ФЕВРУАРИ ( четвъртък ) 18:00 ч., Културно информационен център „Безистен“

Официално откриване на Програмата на анимационното кино и прожекция на филми от света на „Златната ябълка“ на студио „Змей“

  1. Legend of the first kuker warrior – „Легендата  за първия кукер воин“ ( България )
  2. 14 – 14 ( Франция –  2016 г. )
  3. The ambassadors of the Cosmos – „Посланици на Космоса“ ( Унгария – 2018 г. )
  4. Firebird – „Жар птица“ ( България – 2017 г. )
  5. The last leaf – „Последното листо“ ( Ирландия – 2017 г. )
  6. Oasis – „Оазис“ ( Латвия – 2017 г. )
  7. Piccolo concerto – „Концерт на Пиколо“ ( Германия 2017 г. )
  8. Teeny Tiny – „Мъничка“ ( България – 2017 г. )

 

1 МАРТ ( петък ) 14:00 – 16:00 ч., Културно информационен център „Безистен“

  1. Red and white – „Червено и бяло“ ( България – 2017 г. )
  2. Koyaa – Naughty toy car – „Коя – Палава играчка- количка“ ( Словения – 2018 г. )
  3. Koyaa – Wild sunbed – „Коя – Див шезлонг“ ( Словения )
  4. Rumble in the jungle – „Тътен в джунглата ( Германия )
  5. Uncle Parrot’s rhymes – „Папагалски залъгалки“ ( България )
  6. In a cage –  „В клетката“ ( Франция 2017 г. )
  7. Koyaa – Freezing scarf – „Коя – Замръзналия шал“ ( Словения – 2018 г. )
  8. Booba – Attic – „Буба – Мансарда“ ( Русия – 2018 г. )
  9. Travelling country – „Пътуваща държава“ ( България )

2 МАРТ ( събота ) 10:00 – 12:00 ч., Културно информационен център „Безистен“

  1. Legend of the first kuker warrior – „Легендата за първия кукер воин“ ( България )
  2. „Чудният рейс“
  3. „Зайченцето бяло“
  4. „Най-щастливият котарак“
  5. „Оранжева песен“
  6. „Кошута“
  7. „15 маймуни“
  8. „Теменужка“
  9. „Край морето чудеса“
  10. „Шаро и първият сняг“
  11. „Снежен човек“
  12. „Кенгуро“
  13. „Цвете мило“

2 МАРТ ( събота ) 14:00 – 16:00 ч., Културно информационен център „Безистен“

  1. Bango Vassil – „Банго Васил“ ( България )
  2. Corky – „Корки“ ( САЩ )
  3. Aliens – „Извънземни“ ( Русия )
  4. Dragon trouble – „Драконщини“ ( България )
  5. Geno – „Джино“ ( Грузия )
  6. Huxia – The legend of the fox – Хуксия – „Легендата за лисицата“ ( Франция )
  7. Little bird – „Птичка“ ( България – 2017 г. )
About the Author :

Leave a reply