Победа за отбора на Милен Костов

50408683_360440138122345_8509207357366992896_nОтборът на ямболския баскетболист Милен Костов „Спортинг Агата” постигна разгромна победа като домакин над „Куз Палермо” в 14-тия кръг на серия Д, регион Сицилия  на италианското първенство с 84: 65.

Домакините водеха през цялото време в мача и не са изпуснали инициативата нито за секунда. Те постигнаха важна победа за временното класиране, връщайки се отново на четвъртото място със 7 победи и 6 загуби.

За 30 минути на терена Милен Костов отбеляза 14 точки,  2 борби, 6 асистенции, 2 откраднати топки.

За него мачът е имал и по-специален заряд, защото сред публиката е била приятелката му Виктория, дошла специално от България, за да го подкрепи.

Следващия кръг „Спортинг Агата” гостува на лидера в класирането „Свинколати Милацо” на 26 януари.