Наградените от “Върбова свирка свири” – Болярово – първа част

DSC09849Днес 06.06.2015г. комисия в състав:

Председател: Проф. д-р Стефан Чапкънов

и членове:

1. Донка Бумбалова

2. Калинка Згурова

3. Ирина Славчева

4. Румен Тодоров

след изпълненията на участниците в ХVIII НАЦИОНАЛЕН ДЕТСКИ ФОЛКЛОРЕН СЪБОР ”ВЪРБОВА СВИРКА СВИРИ” БОЛЯРОВО 2015г.  определи наградите, както следва:

Специални награди

 

 

 

КМЕТ НА ОБЩИНА БОЛЯРОВО

 

НЧ

„Просвета 1892”

МТФ при  ФА ”Въжички”

 

 

ЛИЧНА НАГРАДА НА КМЕТА

ОДЦ- Гр. Болярово

Гр. Болярово

ДТС „Боляровче”

 

 

ЦДГ „Здравец”

 

ПРИЗ ”ЕЛЕНА ГРАМАТИКОВА”

 

ФФ „Трепетлика” ОДК Гр. Бургас

Пламена Петкова Илиева

 

НАГРАДА НА ПУБЛИКАТА

ОДЦ

Гр. Болярово

ДТС „Боляровче”

 

НАГРАДА ЗА НАЙ – МАЛЪК УЧАСТНИК

Гр. Ямбол

Радомир Диянов Генов

 

НАГРАДА НА НАРОДНИТЕ ПРЕДСТАВИТЕЛИ АТАНАС МЕРДЖАНОВ И КИРЧО КАРАГЬОЗОВ

ОДЦ- Гр. Болярово

ДТС „Боляровче”

 

НАГРАДА НА НАРОДНИТЕ ПРЕДСТАВИТЕЛИ АТАНАС МЕРДЖАНОВ И КИРЧО КАРАГЬОЗОВ

ФФ „Трепетлика” ОДК Гр. Бургас

Пламена Петкова Илиева

 

ПЕТЪР И ДОРА ТЕРЗИЕВИ

ОДЦ- Гр. Болярово

ДТС „Боляровче”

 

Изпълнение

Група

 

Място

 

Организация, населено място

Изпълнител

 

 

 

НАРОДНО

 

ПЕЕНЕ

до 8 години

І

Гр. Ямбол

 

ДФА „Българче”- гр. Сливен

 

ДФА „Българче” Гр. Сливен

Емилия Димитрова Димитрова

Любена Чавдарова Иванова

 

Ивона Дичкова Неделчева

 
 

ІІ

ОУ „Михаил Лъкатник” гр. Бургас

 

 

Николай Георгиев Стоянов

 

 

 

ІІІ

СОУ „Сава Доброплодни” Гр. Шумен

Славея Яворова Младенова

 

 

 

от 9 до 14 години

І

ОДЦ- гр. Бургас

ОДЦ- гр. Бургас

 

Община Малко Търново

Кристиян Петров Живков

 

 

Дара Йорданова Ибришимова

 

 

Стела Веселинова Ялъмова

 

ІІ

ДФА „Българче”- гр. Сливен

 

СОУ „К. Константинов”

 

Община Малко Търново

 

Ивелина Димитрова Димитрова

 

 

 

Тамар Дейвид Алмалех

 

 

 

Надежда Иванова Илиева

 

ІІІ

Гр. Ямбол

 

ОДЦ Гр. Ямбол

Димира Стоянова Кирова

 

 

Мария Йорданова Делигрозева

 

 

 

от 15 до 19 години

І

НЧ „Просвета 1910” с. Тенево, общ. Тунджа

 

ФФ„Трепетлика” Бургас

 

Ивет Динкова Динева

 

 

 

 

 

 

Ралица Стоянова Бинева

 

 

ІI

Гр. Ямбол

Димитър Иванов Узунов

 

ІІІ

СОУ „Сава Доброплодни” – гр. Шумен

Гр. Ямбол

 

СОУ „Добри Чинтулов”

 

Лиляна Яворова Младенова

 

 

Гергана Стоянова Кирова

 

 

Катерина Здравкова Парашкевова

 

 

 

ИНСТРУМЕНТАЛНИ

 

 

ИЗПЪЛНЕНИЯ

 

 

от 9 до 14 години

І

НУФИ”Филип Кутев”Гр.Котел

 

СОУ „К. Константинов” Гр. Сливен

 

Стоян Росенов Иванов

 

 

 

Данилин Еленов Петков

 

ІІ

НЧ”Развитие 1893”

Гр.Елхово

 

НУФИ”Филип Кутев”Гр.Котел

 

Митко Симеонов Митев

 

 

 

Хрисимир Динков Недев

 
 

 

от 15 до 19 години

І

 

НУФИ ”Филип Кутев”Гр.Котел

 

 

Димитър Стоянов Русев

 

II

 

НУФИ ”Филип Кутев”Гр.Котел

 

 

Даниел Красимиров Пенев

ІIІ

НУФИ ”Филип Кутев”Гр.Котел

 

НУФИ ”Филип Кутев”Гр.Котел

 

Теодоси Николаев Тодоров

 

Виктор Венциславов Кънчев

About the Author :

Leave a reply