Волейболистките на Ямбол с победи над Бургас

волейСъстезателките на волейболен клуб „Тунджа” надиграха в събота отбора на „Бургас 2007” в контролна среща, проведена в крайморския град. По решение на треньорите  се изиграват повече геймове, резултатът  е  4:2  в полза на ямболските момичета , които на терена  са  микс от младша и старша възраст, както и съперникът им.

В  четвъртък  имаше още една контрола, пак срещу състав от Бургас, но това бе тимът на волейболен клуб „Бургас 2009”. И в него се проведоха  повече гейма, момичетата на треньорите Илия Михайлов  и  Николай Колев  победиха с 4:1.

За  младите ямболски волейболистки идва участието във втория етап на регионалното първенство, в който те ще излязат срещу „Царево”, „Чирпан” и „Бургас 2009”. Мачовете ще се играят в Стара Загора. Амбициите на треньора  Михайлов  са „Тунджа” да си осигури директно класиране в зоните, след като на предния турнир постигна добри резултати.