Спринтьор на лекоатлетически клуб „Тунджа” четвърти на 60 метра

атлетки1Състезателят на лекоатлетически клуб „Тунджа”/Ямбол/ Ангел Георгиев пробяга финалното бягане на най-късата спиртова дисциплина 60 метра за четвърто време. Това стана в неделя, 21 януари, по време на държавното първенство за юноши и девойки до 18 години в столичната зала „Арена Асикс”.

При девойките до 18 години от клуб „Тунджа” 11 място на 400 метра постигна Христиана Дичева, златния медал „прибра” Елена Георгиева от „Черно море Атлетик/Варна”. На 19 позиция се класира представителката в тази дистанция на ЛК „Радио 999” Елени Пануцу.

Атлетката на ЛК „Тунджа” Христина Дичева се представи по-успешно на 800 метра, където финишира седма. Първа в това бягане стана представителката на клуб „Средногорски атлет” Елица Тодорова, която спечели златното отличие и на 1500 метра.

1 Comment to “Спринтьор на лекоатлетически клуб „Тунджа” четвърти на 60 метра”