Класиране на участниците във фестивала “Пусть всегда будет солнце”

Копиране  от DSC_9420Шестият областен кръг на фестивала “Пусть всегда будет солнце” се състоя в Ямбол на 19 май 2019 г. от 10 часа в салона на Държавния куклен театър. Участие бяха заявили 148 деца и ученици от  общините Ямбол, Елхово и  Стралджа. Ето и крайното класиране на участниците във фестивала „Пусть всегда будет солнце-2019“, област Ямбол:

 

Предучилищна възрастова група

 Копиране  от DSC_9028 ТАНЦ:

Първо място:Група „Слънчо“,ДГ „Надежда“ гр. Елхово

Второ място: Клуб танцова аеробика „Пламъчета“ДГ „Пламъче“гр. Ямбол

Второ място:Група „Звънче“ДГ „Надежда“ гр. Елхово

ПОЕЗИЯ:

Първо място: Михаела Стоянова Стоянова, ДГ „Надежда“ гр. Елхово

Копиране  от DSC_9039Второ място: руски език „Пламъче“ град Ямбол

ПЕСЕН:

Първо място: Вокална група „Пламъчета“, ДГ  „Пламъче“ град

 

Възрастова група 1-4 клас

ПЕСЕН  1-4 КЛАС

Копиране  от DSC_9069Първо място: Александра Михайлова Николова, ОУ „Любен Каравелов“ гр. Ямбол

Второ място: Джанина Петрова Николова, НЧ „Развитие -  1893“  гр. Елхово

Второ място:

Анна Иванова , Студия по изкуствата „Белканто“ гр. Ямбол

Второ място : Формация „Солнечные лучики“, Клуб Съотечественик“ Ямбол

Копиране  от DSC_9078 Трето място:

Вокална група ДО-РЕ –МИ“, СУ „П.К.Яворов“ гр. Стралджа

ПОЕЗИЯ    1-4 КЛАС

Първо място:Анна Иванова, Клуб „Съотечественик“, Ямбол

Второ място:Сияна Руменова Георгиева, ОУ„Н.Петрини“, гр. Ямбол

Второ място:Дария Николаева Колева, ОУ„Н.Петрини“, гр. Ямбол

Копиране  от DSC_9080Трето място: Далия Иванова, Клуб „Съотечественик“, Ямбол

ТАНЦ  1-4 КЛАС

Първо място: Танцова група , СУ “П.К. Яворов“, гр. Стралджа

Възрастова група  5-7 клас

 ПОЕЗИЯ  5-7 КЛАС

Първо място: Ана-Мария Димитрова, Клуб „Съотечественик“, Ямбол

Копиране  от DSC_9163Второ място:Алина Станчева Ставрева, ПМГ „Ат. Радев“гр. Ямбол

Възрастова група 11-12 клас

ПОЕЗИЯ

Първо място: Ани Тодорова Енчева, ПМГ „Ат. Радев“ гр. Ямбол

Възрастова група 5-7 клас

ПЕСЕН

Копиране  от DSC_9249Първо място: Наталия Пламенова Георгиева, ОУ„Н. Петрини“

Второ място: Даниела Добрева , Студия по изкуствата „Белканто“ гр.Ямбол

Второ място : Вокална група „Звездичките“, ОУ„Св.Св.Кирил и Методий“ с. Зимница, Общ Стралджа

Трето място:Вокална група СУ “П.К. Яворов“ гр. Стралджа

Възрастова група 8-10 клас

Копиране  от DSC_9258ПЕСЕН

Първо място: Квартет  „Пятничета“ при  Сдружение Вокална група “Пятница 13“ при Народно читалище „Зора 1945“ гр. Ямбол

Първо място: Маги Панайотова, Сдружение Вокална група “Пятница 13“ при Народно читалище „Зора 1945“ гр. Ямбол

Второ място:  Пейти Димитрова ,Сдружение Вокална група “Пятница 13“ при Народно читалище „Зора 1945“ гр Ямбол

Второ място: Мария Златкова Костадинова ПМГ„Атанас Радев“ Ямбол

Възрастова група 11-12 клас

Първо място:

МАЖОРЕТЕН СЪСТАВ при СУ „П. К.Яворов“ гр. Стралджа

Копиране  от DSC_9341 Копиране  от DSC_9349 Копиране  от DSC_9375 Копиране  от DSC_9382

 

About the Author :

Leave a reply