Детски футболен турнир в Ямбол

09_bigНа 21.04.2019 г. (неделя) в спортна зала „Диана“ ще се проведе IX ежегоден турнир по футбол за деца от детските градини под наслов „Децата – бъдещето на Ямбол“. Събитието се организира от Община Ямбол и ДФК „Шампион“ – Ямбол, като основната цел на турнира е да стимулира подрастващите да практикуват масов спорт за един по-здравословен начин на живот.

Началото в 9.00 часа ще се даде с двубоите между най-малките 3-годишни възпитаници на детските градини от града. Състезанието ще продължи през целия ден, като в него ще се включат децата от всички възрасти от ДГ „Радост“, ДГ „Щастливо детство“, ДГ „Валентина“, ДГ „Биляна, ДГ „Свобода“, ДГ „Слънце“, ДГ „Червена шапчица“ и ДГ „Пламъче“.

За доброто настроение на футболисти и зрители ще се погрижат малките грации от спортния клуб по художествена гимнастика, които ще покажат своите съчетания в паузите между срещите.

Община Ямбол и ДФК „Шампион“ са осигурили купи и грамоти за отборите призьори, а всички участници ще получат медали и индивидуални награди.

 

                                                     ПРОГРАМА       

IX ЕЖЕГОДЕН ТУРНИР ПО ФУТБОЛ ЗА ДЕЦА ОТ ДЕТСКИТЕ ГРАДИНИ „ДЕЦАТА – БЪДЕЩЕТО НА ЯМБОЛ

 ОРГАНИЗИРАН ОТ ДФК ”ШАМПИОН”

СЪС СЪДЕЙСТВИЕТО НА ОБЩИНА ЯМБОЛ

 НЕДЕЛЯ,  21.04.2019 Г., ОТ 8.55Ч. ДО 20.00 Ч., СПОРТНА ЗАЛА „ДИАНА“

8:55  ОТКРИВАНЕ НА ТУРНИРА

ВТОРА  ВЪЗРАСТОВА ГРУПА ( ВАЛЕНТИНА 1 OTБ. , РАДОСТ, ВАЛЕНТИНА 2 OTБОР, ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО)

09:00   ВАЛЕНТИНА  1 ОТБ.  – РАДОСТ (I ПОЛУФИНАЛ)

09:20  ВАЛЕНТИНА 2 ОТБ. – ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО  (II  ПОЛУФИНАЛ)

09:40  ЗАГУБИЛИТЕ В МАЧОВЕТЕ ОТ 09:00 И 09:20 ЧАСА ИГРАЯТ ФИНАЛ ЗА  3-4 МЯСТО

10:00  ПОБЕДИТЕЛИТЕ В МАЧОВЕТЕ ОТ 09:00 И 09:20 ЧАСА ИГРАЯТ ФИНАЛ ЗА  1-2 МЯСТО

10:20  НАГРАЖДАВАНЕ ВТОРА ВЪЗРАСТОВА  ГРУПА

 

ТРЕТА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА  – ПЪРВА ПОДГРУПА (БИЛЯНА 2,  РАДОСТ, ВАЛЕНТИНА 2 ОТБОР , СВОБОДА 2)

10:40  ВАЛЕНТИНА 2 ОТБ. – РАДОСТ (I ПОЛУФИНАЛ)

11:00  БИЛЯНА 2  – СВОБОДА 2 (II  ПОЛУФИНАЛ)

11:20  ЗАГУБИЛИТЕ В МАЧОВЕТЕ ОТ 10:40 И 11:00 ЧАСА ИГРАЯТ ФИНАЛ ЗА  3-4 МЯСТО

11:40  ПОБЕДИТЕЛИТЕ В МАЧОВЕТЕ ОТ 10:40 И 11:00 ЧАСА ИГРАЯТ ФИНАЛ ЗА  1-2 МЯСТО

12:00   НАГРАЖДАВАНЕ  ТРЕТА  ВЪЗРАСТОВА ГРУПА – ПЪРВА ПОДГРУПА

ТРЕТА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА – ВТОРА ПОДГРУПА   (ПЛАМЪЧЕ,  ПЛАМЪЧЕ-СТАРА СГРАДА, ВАЛЕНТИНА  1 ОТБОР, СЛЪНЦЕ)

12:20  СЛЪНЦЕ – ПЛАМЪЧЕ-СТАРА СГРАДА

12:40  ВАЛЕНТИНА 1 ОТБ. – ПЛАМЪЧЕ

13:00  СЛЪНЦЕ – ВАЛЕНТИНА 1 ОТБ. 

13:20   НАГРАЖДАВАНЕ  ТРЕТА  ВЪЗРАСТОВА ГРУПА – ВТОРА ПОДГРУПА

ТРЕТА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА – ТРЕТА ПОДГРУПА   (ЧЕРВЕНА ШАПЧИЦА 1, ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО, ПЛАМЪЧЕ-НОВА СГРАДА, )

13:40  ЧЕРВЕНА ШАПЧИЦА 1 – ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО

14:00  ПЛАМЪЧЕ НОВА СГРАДА –  ЧЕРВЕНА ШАПЧИЦА 1

14:20  ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО ПЛАМЪЧЕ НОВА СГРАДА 

14:40   НАГРАЖДАВАНЕ  ТРЕТА  ВЪЗРАСТОВА ГРУПА – ТРЕТА ПОДГРУПА

 

ЧЕТВЪРТА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА – ПЪРВА ПОДГРУПА (ВАЛЕНТИНА, СВОБОДА 1, БИЛЯНА, ЧЕРВЕНА ШАПЧИЦА )

15:00  СВОБОДА 1 – ВАЛЕНТИНА ( I ПОЛУФИНАЛ)

15:20  БИЛЯНА – ЧЕРВЕНА ШАПЧИЦА 1  ( II ПОЛУФИНАЛ)

15:40  ЗАГУБИЛИТЕ В МАЧОВЕТЕ ОТ 15:00 И 15:20 ЧАСА ИГРАЯТ ФИНАЛ ЗА  3-4 МЯСТО

16:00  ПОБЕДИТЕЛИТЕ В МАЧОВЕТЕ ОТ 15:00 И 15:20 ЧАСА ИГРАЯТ ФИНАЛ ЗА  1-2 МЯСТО

16:20  НАГРАЖДАВАНЕ ЧЕТВЪРТА  ВЪЗРАСТОВА ГРУПА – ПЪРВА ПОДГРУПА

ЧЕТВЪРТА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА – ВТОРА  ПОДГРУПА ( ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО, СВОБОДА 2 – 2 ОТБОР,  ПЛАМЪЧЕ СТАРА СГРАДА, СЛЪНЦЕ 2 ОТБОР)

16:40  ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО –  СВОБОДА 2 – 2 ОТБ.   ( I ПОЛУФИНАЛ)

17:00  ПЛАМЪЧЕ СТАРА СГРАДА  – СЛЪНЦЕ  2 ОТБ. (  II ПОЛУФИНАЛ)

17:20 ЗАГУБИЛИТЕ В МАЧОВЕТЕ ОТ 16:40 И 17:00 ЧАСА ИГРАЯТ ФИНАЛ ЗА  3-4 МЯСТО

 17:40 ПОБЕДИТЕЛИТЕ В МАЧОВЕТЕ ОТ 16:40 И 17:00 ЧАСА ИГРАЯТ ФИНАЛ ЗА  1-2 МЯСТО

18:00  НАГРАЖДАВАНЕ ЧЕТВЪРТА  ВЪЗРАСТОВА ГРУПА – ВТОРА  ПОДГРУПА

ЧЕТВЪРТА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА – ТРЕТА ПОДГРУПА  (СЛЪНЦЕ 1 ОТБОР, СВОБОДА 2 – 1 ОТБОР,  РАДОСТ,  ЧЕРВЕНА ШАПЧИЦА 2)

18:20  СЛЪНЦЕ  1 ОТБ.-  СВОБОДА 2-1 ОТБОР 2   ( I ПОЛУФИНАЛ)

18:40  РАДОСТ – ЧЕРВЕНА ШАПЧИЦА 2  (  II ПОЛУФИНАЛ)

19:00  ЗАГУБИЛИТЕ МАЧОВЕТЕ В 18:20 И 18:40 ЧАСА ИГРАЯТ ФИНАЛ  ЗА 3-4 МЯСТО

19:20  ПОБЕДИТЕЛИТЕ В МАЧОВЕТЕ ОТ 18:20 И 18:40 ЧАСА ИГРАЯТ ФИНАЛ  ЗА 1-2 МЯСТО  

19:40  НАГРАЖДАВАНЕ ЧЕТВЪРТА ВЪЗРАСТОВА  ГРУПА – ТРЕТА ПОДГРУПА И ЗАКРИВАНЕ НА ТУРНИРА      

 

 

About the Author :

Leave a reply